13/11/2012 09:190109

מחרוזת ארוטית – החברה הכי טובה שלך

 

אוהבי הניסויים הארוטיים יכולים לפעמים להיות יצירתיים במיוחד. הם למדו לנצל עבור התענוגות שלהם חפצים שונים מחיי יומיום שלא נועדו כלל להיות צעצועי מין. ועכשיו הגיע הזמן של אביזרים – מחרוזת ארוטית – טרנד חדש באופנת המין.

על ההתחלה חשוב לומר שמחרוזת למטרות מין ומחרוזת ישנה שמצאתם אצל סבתא זה ממש לא אותו דבר. למשחקי מין עדיף לרכוש מחרוזת מיוחדת שנמכרת בסקס שופ. זוהי מחרוזת עשויה כדורי לטקס, פלסטיק, גומי או מתכת שמחוברים לחוט מיוחד. המטרה של האביזר המיני הזה היא לגרות אזורים ארוגניים בתוך הנרתיק או באזור פי הטבעת.

מחרוזת מין של ימינו זה בעצם כדוריםסיניים המפורסמים שהיו בשימוש של נשות המזרח עוד בימים הקדומים. בסין העתיקה כדורים אלו נקראו מיינלין. בעזרתם פילגשות של הקיסר היו מאמנות את השרירים האינטימיים שלהן כדי שיהיו יותר גמישים על מנת להעניק יותר תענוג לאדון שלהן. ביפן היו אלו גיישות שערכו אימונים דומים ובזכות זה גרמו למאהבים שלהן לאבד את הראש. בהודו עבור בחורה עם שרירים מאומנים בעזרת כדורי הפלא היה ניתן לקבל כופר גדול מאוד. באירופה הראשונים שידעו על הכדורים היו הצרפתים שהתלהבו מאוד מהרעיון וקראו לכדורים "תפוחי אהבה".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כדורי הפלא מאפשרים לאישה להעניק עונג גדול יותר לבן זוגה וגם לדאוג לבריאות האינטימית שלה. שרירי נרתיק מאומנים מאפשרים לאישה ליהנות ממין גם אם איבר המין של גבר לא גדול במיוחד. בזכות הלחץ של השרירים האישה יכולה לגרות איבר המין הגברי וגם לעכב שפיכה אם היא תרפה את השרירים ברגע קריטי.

בימינו נהוג גם להשתמש בכדוריםסיניים לגירוי אנאלי ולשלוף אותם החוצה רגע לפני אורגזמה כדי להגביר את ההנאה. כמובן אם מנצליםאת הכדורים האלו לשימוש אנאלי צריך לקחת כמות גדולה של חומר סיכה, אחרת צעקות העונג עלולות להתחלף בצעקות כאב.

היום ניתן להשיג בחנויות גם כדורים קלאסיים בודדים או בזוג וגם מחרוזת אמיתית שהיא בעצם כמה כדורים המחוברים ביחד, בגודל זהה או שונה. אפשר לבחור כדורים חלקים, רוטטים, מחוספסים, קלים או כבדים לפי העדפה אישית. על קצה המחרוזת בדרך כלל יש טבעת שעוזרת לשלוף אותה בקלות. במקור הטבעת נועדה לתליית משקולות כדי לחזק את השרירים עוד יותר במהלך האימון.

לכן אם אתם רוצים לעשות מתנה מיוחדת לחברה, אישה או מאהבת שימו לב למחרוזת ארוטית. היא תעריך מאוד את המתנה ואם הזמן גם אתם תוכלו ליהנות מהתוצאות הרבה יותר מאשר ממתנות אחרות כמו בושם או תכשיט. אם אתם רוצים לפנק את הבחורה עוד יותר תוכלו לרכוש עבורה מחרוזת מאבני חן יקרות. יכול להיות שהיא לא תשוויץ איתה בפני חברות אבל היא בהחלט תהנה ממנה. 

דירוג:
12345
קולות: 109
ספרו לחברים: