23/12/2012 16:060121

אורגזמה – הרופא הטוב ביותר

 

אורגזמה אחת ביום – והרופאים על פני כדור הארץ יהפכו מאוד מהר למובטלים. הרי אורגזמה, יותר מכל תרופהשומרת על גופינו בריא ומאושר. לכן בואו נוותר על ביישנות ונדבר על אורגזמה.

הידעתם שחיות מתחילות להזדקן כשהם מפסיקות את תהליך הרביה וגם את ההזדווגויות? הידעתן, נשים יקרות, שלדעת הפסיכולוג האמריקאי מארין בלפור קיימים 10 סוגי אורגזמה? לאחר כל אורגזמה כזו תוכלו לא רק לשפר את מצב הרוח או את היחסים עם בן הזוג אלא גם את בריאותכן.

ועכשיו בואו נראה את ההשפעה החיובית של האורגזמה על בריאותנו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. עור זוהר

סוד של עורה הטוב של ליידי גאגא– אורגזמה, כך לפחות היא טוענת. "אורגזמה מגבירה את זרימת הדם על העור וכתוצאה מכך כלי הדם התת עוריים מתרחבים, שומרים על גמישות העור ומעניקים לו סומק בריא",  - כך מסכים עם התיאוריה הזו רופא העור מרוויןפאטרסון.

2. מונע הצטננות

אורגזמה עוזרת להקטין את כמות ההצטננויות. סקס 1-2 פעמים בשבוע מעלה את רמת האימונוגלובולינים בדם ומייצר נוגדנים בתוך הרוק שעוזרים לגוף להלחם בזיהום.

3. טוב יותר מכדור שינה

המחקריםמראיםשאוקסיטוציןהמופרשבמהלךסקסמשפרשינהטוביותרמכדורים.

4.כואב הראש? קחו אורגזמה

עכשיו כבר אי אפשר לתרץ את חוסר רצון לעשות סקס ע"י תלונה על כאב ראש. ד"ר ברווילאוילף, נוירופסיכולוג אשר גילה את נקודת הג`י בסוף שנות ה – 70, טוען שנשים אשר מגיעות לאורגזמה מגדילות את סף הכאב שלהן בכ– 107%.

5.שמרו על הלב

ד"ר ליזה טרנר, המאמנת הבריטית הראשונה לאורגזמה (כן, יש גם דבר כזה) אומרת: "אם אתם לא רוצים לקבל התקף לב, תדאגו שיהיו לכם הרבה אורגזמות!" לכן זוהי תרופת הפלא שתשמור על הלב החלש.

6. "נצחו" את הלחץ

אורגזמות תכופות מורידות לחץ דם ומונעות מצבי דחק. בזמן האורגזמה משתחרר בגוף קוקטייל של אנדורפינים בעל השפעה מרגיעה.

7. עוזר למנוע את סרטן הערמונית

לסקס יש יתרונות נוספים במיוחד לגברים מעל גיל 40. המחקרים מראים שסקס תכוף חשוב מאוד למניעה של סרטן הערמונית. אורגזמה מנקה את הבלוטות, מחזקת את רמת הטסטוסטרון בדם וגם מגנה על הלב.

8. ביחד לתמיד

הזוגות שעושים סקס ברצון ובכייף לפחות 3 פעמים בשבוע מאריכים את חייהם בכ- 10 שנים! "זה עושה אותנו מאושרים וגורם להפרשה של חומרים כימיים אשר משפיעים באופן ישיר על הגוף ועל המוח שלנו" – כך טוען ד"ר דיוויד אויקס, נוירופסיכולוג מבית חולים מלכותי באדינבורו.

9. מונע סרטן שד

החוקרים היווניים גילו שנשים שלא מגיעות לאורגזמה לעתים תכופות חולות בסרטן השד ב- 25% יותר מנשים אחרות.

10.משכך כאב נעים

המחקר שנערך בניו ג`רסי הראה שנשים הסובלות ממחלות כמו ארטריטיס, עקמת וכאבי גב דיווחו על ירידה משמעותית בכאבים אחרי אורגזמה.

עשו הרבה סקס ותהיו בראים, כך ממליצים הרופאים והאתר  Fn1!

דירוג:
12345
קולות: 121
ספרו לחברים: