20/12/2012 13:010132

משחקי מין עם אוכל

 

אם אתם רוצים לגוון קצת את המשחק המקדים שלכם תוכלו לעשות זאת בקלות בעזרת הצצה חטופה לתוך המקרר. ב – 99% מהמקרים יהיה בו לפחות אחדמהמוצרים הרשומים מטה. אם ימצא חן בעיניכם ללקק את הקצפת אחד והגוף של השנייה או לעבור על כל הגוף עם פירות יער קפואים, בפעם הבאה תוכלו להתכונן לסקס "גסטרונומי" מבעוד מועד ולמלא את המקרר בכל המזונות המתאימים למשחקי מין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שמפניה

המשקה הנצחי של האוהבים. מספיקה כוס אחת בלבד כדי לשפר מצב רוח ללא שום תופעות לוואי או השתכרות. את השמפניה שנשארה בבקבוק תוכלו לנצל ל"זוהר צפוני": כך קוראים הצרפתים למין אוראלי כאשר הפה של המבצע אותו מלא בשמפניה.

קצפת

זהו בהחלט מאכל לא ממש בריא אבל כולנו יודעים שאפשר לנצל אותו למטרות נעימות שהן לא אוכל. החביאו את התרסיס עם קצפת (אגב קיימת בשוק גם קצפת דלת קלוריות, אך לא פחות טעימה) ושלפו אותו ברגע לוהט של משחק מקדים. השתמשו בקצפת בהתאם לפנטזיות הכי כמוסות שלכם.

סוכריות מנטה רכות

ריח של מנטה הוא פרומון המגרה את החושניות הנשית ואילו הקרירות שנוצרת בעקבות השימוש תעניק תחושות נהדרות במהלך מין אוראלי גם לאישה וגם לבן זוגה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פירות יער קפואים

יש להם אותה השפעה כמו לסוכריות מנטה, רק חזקה בהרבה. תבחרו את פירות היער האהובים עליכם: תות שדה, דובדבן או פתל, שימו בפה ותעניקו לבן או בת זוג מין אוראלי בלתי נשכח.

פלחי תפוז

הם דומים מאוד לשפתיים. אפשר לנשק אותם, למצוץ אותם ולהעביר אותם על גוף של בן הזוג. קחו שני פלחי תפוז ותגידו לבן הזוג שמעכשיו זה שפתיו. הראו לו אך אתן רוצות לנשק אותן ואיך אתן נהנות מזה. כשתסיימו עם התפוז עברו לדבר האמיתי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תות שדה ובננות

אלו הם פירות עם משמעות ארוטית. בננה היא לא סתם בננה ותות שדה הוא הסמל הארוטי הידוע ביותר. קחו בננה, קלפו אותה באיטיות, בקשו מבן הזוג לדמיין שזה איבר מינו והראו לו איך אתן אוהבות את הבננה המתוקה והטעימה. העיקר אל תנגסו בה!!!

פונדו שוקולד

כדי לעשות פונדו שוקולד תצטרכו כלי קטן יותר מאשר לפונדו גבינות. המיסו מעל להבת הנר שוקולד חלב, טבלו בו חתיכות של פירות, תות שדה, בננה, מאפה קינמון או את האצבעות שלכם (תזהרו לא לקבל כביה) ולאחר מכן לקקו אותם באיטיות בלי להסיר מבט מבן או בת הזוג – זה ניראה ארוטי ביותר.

סירופ, ריבה

העיקרון זהה לזה של הקצפת רק יותר מתוחכם. את משחקי הסירופ רצוי לעשות באמבטיה כדי שיהיה ניתן בקלות לשטוף את כל המשטחים מכוסים עם השכבה המתוקה והדביקה.

סושי

אם בן הזוג אוהב רולים הפכו לצלחת שלו. הזמינו מבעוד מועד משלוח של סושי וסדרו את הרולים על הגוף העירום שלכן. הזמינו את אהובכן ל"סועדה". כמה שתסדרו את הרולים באופן יצירתי יותר  כך החוויה תהיה מעניינת יותר.

עצה שימושית

אם החלטתם לעשות משחקי מין עם אוכל קחו בחשבון שרוב הסיכויים שכל המיטה אחר כך תהיה מלוכלכת בשוקולד, קצפת וסירופ. כיסוי סדין הורס את האווירה המינית לכן התכוננו להחלפת מצעים תכופה. מצד שני בהחלט ניתן להעתיק את המקום של המשחקים הללו למטבח או לחדר אמבטיה. 

דירוג:
12345
קולות: 132
ספרו לחברים: