18/10/2012 05:290132

סקס העתיד - רובוט מעניק אורגזמה

 

טכנולוגיות מתקדמות ממשיכות לחדור אל חיינו במהירות וכובשות כמעט כל תחום. אנו נהנים ממחשבים, טלפונים ניידים שבזכותם חיינו הפכו למהירים ומעניינים יותר. הקידמה הטכנולוגית לא פסחה גם על סקס וחיי מין שלנו עוברים ויעברו שינוים רבים בעקבות כך . Fn1  מציע לכם לדמיין ביחד איך ייראו חיי המין שלנו בעתיד הלא רחוק.

סקס בטלפון ומוצרים מחנויות מין הינם רק שלב מעבר, למרות שממש לא מזמן הם היו חידוש שכולם התפעלו ממנו. היום המדענים מציעים לנו תענוגות אחרים לגמרי. בואו נראה מה מצפה לנו!

קצת היסטוריה

הרעיון של אהבת האדם לעצם דומם הופיע לראשונה עוד בימים קדומים. כולכם וודאי מכירים מיתוס על פיגמליון שהיה מאוהב בפסל שיצר ושלו העניק שם גאלתיה. פיגמליון היה בר מזל כוון שאלת האהבה, ונוס, החייתה את הפסל והחלום על אהבה הדדית הפך למציאות.

צעצועים למבוגרים התגלו לראשונה ביוון העתיקה. דילדו היו נקראים אז "אופיסבוס" והיו עשויים מעץ או מעור אותו היו ממלאים בשיער ומשמנים בשמן זית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

היוונים לא התביישו לאונן בפומבי, כוון שלדעתם אוננות הייתה אמצעי מניעה נהדר נגד הריון לא רצוי או מחלות.

 

ויברטורים שאנו מכירים הופיעו לראשונה בשנות ה – 70 – 80 של המאה הקודמת יחד עם התפתחותה של תעשיית המין.

למרות שהוויברטורים מעוררים בנו לעתים רגשות מעורבים ואפילו מחשבות על סטייה, מכשיר זה מעניק לאישה גירוי חזק בהרבה מאשר איבר מין.

נשים אשר סובלות מחוסר אורגזמה או מרגישות ירודה של הנרתיק מדווחות שבעזרת וויברטור הגיעו לשיאים חדשים. זאת בהחלט סיבה מוצדקת לראות בוויברטור אמצעי עזר ולא אויב!

יחד עם זה כל הפיתוחים החדשים הם רק רמז למה שמצפה לנו בעתיד. אם כבר היום קיימים בשוק רובוטים – מאהבים, תארו לעצמכם מה יהיה בעוד 50 שנה.

Hanson Robotics  מארה"ב פיתחו רובוט דמוי אדם וקראו לו אנדרואיד.

כבר היום הרובוט יודע להגיב לסביבה, לזהות דמויות ומילים ואפילו לדבר.

הקול של הרובוט הזה הוא לא הקלטה אלא תוצאה של עבודתהסינטיסייזר מיוחד. המעטפת החיצונית של הרובוט מדמה עור האדם והבאת פניו מותאמת למילותיו.

המדענים רוצים להשתיל ברובוט תוכנה ביומטרית שבעזרתה יוכל הרובוט לזהות אנשים מוכרים לפי תביעות אצבעות או רשתית העין.

בנוסף לזה הרובוט יידע לזהות את הרגשות של השותף לשיחה! בתוכנה של הרובוט יהיו הרבה ציטטות מספרים שונים בהם הוא יוכל להשתמש באופן עצמאי בהתאם לנושא השיחה.

רובוט יהיה נשלט מרחוק ע"י חיישנים מיוחדים המולבשים על המפעיל שלו.

חברה אמריקאית   Medical Education Technologies (MET) פיתחה רובוט אשר קראה לו Stan  (Standard Man)  : הוא יכול לנשום, לדבר ואפילו ניתן לשמוע את דפיקות הלב שלו. הרובוט הזה אפילו מסוגל להשתין ומצורפות אליו שתי חבילות של איברי מין.

מדענים הודיים מצפים שבעתיד יהפכו רובוטים אלו למסייעים בחיי הנישואים כוון שלדעתם רוב הגירושים מתרחשים עקב אי התאמה מינית. חיי המין הופכים להיות נטולי משחק מקדים שכה חשוב והחוקרים מצפים שרובוט ישחק תפקיד של מגרה או פרטנר שלישי למשחקי מין.

יתכן שאפשר יהיה לתכנת את הרובוט לפי צרכים אישיים של הלקוח: הוא יידע מה אתם אוהבים וימלא את כל המשאלות.

כבר היום קיים מושג חדש "טכנו פטישיזם" – כלומר מצב בו אדם מתגרה ממכשירים ותקשורת עם מכשירים מספקת אותו הרבה יותר מאשר תקשורת עם בן זוג. וודאי שמעתם לא פעם שנשים מתלוננות על גברים שמבלים שעות ליד המחשב? אז זהו טכנו פטישיזם!

לא סוד שקיים היום בשוק מבחר רב של בובות מין עשויות גומי ודומות מאוד לאדם חי ושיש גברים שאוהבים את הבובות האלו יותר מנשים אמיתיות. אז מה יהיה כשיהיו לנו רובוטים?

דירוג:
12345
קולות: 132
ספרו לחברים: