אודות המגזין FN1

 

Fn1  הוא האתר היחיד בישראל על יופי, אופנה ואורח חיים. הוא מיועד לקהל נשים. הרובריקות שלנו מוקדשות לנושאים המבוקשים ביותר בקרב המין היפה. חידושי האופנה המעניינים ביותר, המגמות האקטואליות, דגמים הכי מרשימים של בגדים, נעליים ואביזרים – כל זה יוצג בפניכם בעמוד "אופנה" ב-Fn1. פה גם מופיע דיווח על הסלבריטאים: סיפורים מחיי "הכוכבים", העדפותיהם בביגוד.

קניות (Shopping) ב-Fn1 כוללות מידע אקטואלי על הנחות ומכירות בגדים ונעליים בבוטיקים אופנתיים, על קבלת אוספים חדשים. עסקים שונים לא רק ישימו פרסומים על מגוון רחב של סחורות ושירותים אלא יפגינו לכם אוספים חדשים בסרטוניהם.

צוות האתר יצר מועדון דיסקונט Fn1. אם אתם הופכים לחבר מועדון דיסקונט אתם מקבלים אפשרות ייחודית לרכוש סחורות ושירותים איכותיים בהנחות בלעדיות.

עולם היופי והבריאות ב-Fn1  - זה מדריך אוניברסאלי לחידושים קוסמטיים אחרונים. בפרק הזה אתם תמצאו עצות איך להישאר צעירים ומידע על דיאטות חדשות להרזיה מהירה. אם תקראו בתשומת לב את הפרק על היופי תדעו איך לשמור על בריאות ומראה אסתטי.

בפרק "יחסים" ב-Fn1 ינתנו לכם המלצות איך לבחור סגנון מתאים לתקשורת בין-אישית, תמצאו מאמרים על התגברות על בעיות פסיכולוגיות אישיות. בפרקנו "יחסים" נמצאות תשובות מומחים על שאלות נצחיות – איך ואיפה למצוא גבר אידיאלי, איך להחזיר רומנטיקה ליחסים משפחתיים. אנו נספר לכם כיצד לקיים יחסי מין באופן נכון ודרך כלל איך לשפר את יחסיכם ואת חייכם.

Fn1  מוכן לשתף אתכם בתחזית אסטרולוגית לכל המזלות ולייעץ לכם איך להעביר את שעות הפנאי. בפרק "מתכונים" אתם תמצאו רעיונות רבים לתבשילים חדשים.

יש לנו עקרונות המשקפים את מהות האתר. אנו מאמינים שאין מחיר לסגנון. אנו מאמינים בחלום ורוצים לחיות במציאות ימינו.