30/12/2012 13:580125

קולקצית משקפיים אביב-קיץ 2013 של המעצבים המובילים

 

בין התמונות המציגות את הקולקציות של משקפיים לשנה הבאה אפשר לראות מותגים כמו   Versace, Prada, Dolce&Gabbana, Vogue Eyewear  ו -  Ray-Ban   . בין דוגמאות המשקפיים ניתן לראות גם את הדגמים החדשים שלמשקפי שמש וגם את המסגרות שלמשקפי ראיה. משקפי פרפר בקולקציה של Versace    ו -   Prada  .

 

Versace ו -   Prada הכניסו לתוך הקולקציות שלהן את משקפי פרפר שהיו כה אהובים על מרלין מונרו ואודרי הפבורן. בין הדגמים לנשים ניתן לראות משקפיים צרים ורחבים עם מסגרות מהודרות  עם דוגמא מסולסלת או במסגרת עבה ומסיבית. הקולקציה כוללת גם דגמים חד גוניים וגם דגמים עם הדפס מוכתם.

מבקרי תעשיית האופנה סבורים שמשקפיים מהקולקציה החדשה ימצאו חן בעיניי נשים שאוהבות אביזרים פזרניים. גם הקו האופטי נראה מיוחד לא פחות. כאן ניתן למצוא הרבה מסגרות מפלסטיק בגוונים אחידים או שיש וגם מסגרות בצורה "חתולית". 

solnechnie_ochki_4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צבעים רשמיים וצורות קלאסיות מבית   Dolce &Gabbana

סטפאנוגאבאנה ודומניקו דולצ`ה בחרו עבור העונה המתקרבת צבעים רשמיים וצורות קלאסיות גדולות.

בקו של משקפי שמש לנשים אפשר לראות משקפיים בדוגמא חדה או מעוגלת עם מסגרת רחבה ומסיבית. כאן יש גם מסגרות המזכירות את שנות ה- 50 עם דוגמא של סמל המותג, הדפס חייתי או דוגמאות שיש מפוארות.

בקו הגברי ניתן לראות משקפיים בצורה מלבנית עם מסגרת עבה ומשקפי "טייסים" קלאסיים. הקו האופנתי מתאפיין במבנה משקפיים נוח ועיצוב וינטז`.

קייט מוס הדגימה את קולקציית המשקפיים  Vogue Eyewear

הראשונה שמדדה את קולקציית המשקפיים של המותג הייתה קייט מוס שנבחרה להיות הפנים של   Vogue Eyewear  של השנה. בקו הנשי ניתן למצוא דגמי משקפיים מגוונים בסגנונות שונים: "פרפר", "חתול" ומשקפיים רשמיות כמו של מורות. בכל דגם יש קוים מודרניים וגם קווי רטרו. הצבעים של מסגרות בדרך כלל בגווני פסטל.

Ray–Ban: מוקדש לחובבי ספורט

Ray–Banשהוא מותג יוקרתי המשווק משקפי שמש, התמקד השנה בחובבי ספורט ואוהבי וינטז`. הדגמים של משקפיים לעונת אביב – קיץ עשויים בצבעים אקטואליים. כאן תוכלו למצוא צבעים רבים: ירוק, אפור, כחול, בז`, אדום ושחור. יש גם דגמים שמשלבים מספר צבעים.

המשקפיים של הקולקציה הינם קלים מאוד. ניתן ללכת איתם זמן רב ולא לחוש שום אי נוחות כוון שהם מצוידים במסגרת מתכווננת ועדשות מלוטשות.

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 125
ספרו לחברים: