10/10/2012 10:541127

נעלי סתיו אופנתיות ביותר

 

אף אישה אופנתית לא יכולה לעמד בפיתוי של קניית נעליים, גם אם בארון שלה יש כבר קולקציה שלמה.בעזרת הנעליים אפשר לשדרג כל מראה פשוט ולהפוך אותו לאופנתי ומיוחד. תצוגות אופנה של הסתיו הקרוב מאפשרים לנו להכיר את כל המגוון הרחב ולעשות את הבחירה הנכונה.

 

הנוחות מעל הכל

המותגים המובילים מתרכזים לא רק ביופי, אלא גם בנוחות. נוכל לראות הרבה דגמים עם רצועות שונות שנועדו לא רק לקשט את הנעל אלא גם לקבע את הרגל.

גולת הכותרת של העונה - נעליים עם עקב גבוה, כאשר הצבע של העקב יכול להיות זהה או מנוגד לצבע של הנעל עצמה.

הנעליים של הקולקציות החדשות מיוצרות מעור הפוך, קטיפה, עור מבריק ומקושטות בפריטים מדהימים. מותגים כמו Ballin, Michael Kors, MiuMiu, Louis Vuitton, Prada  ו -  Aperlaiמציעים לנו נעליים מהודרות עם עקב גבוה ויציב.

 

נעליים זוהרות

הנעליים שלהעונה מתאפיינות בעיצובים מפוארים. פנינים, פייטים ונצנצים מקשטים אותן. חובהעל כל בחורה אופנתית שיהיה בארון שלה זוג של נעליים ססגוניות מהסוג הזה.גם הקולקציות של בגדים נעשו בסגנון דומה, כך שלא אמורה להיות בעיית התאמה הין הבגדים לנעליים. כבר עכשיו ניתן למצוא בחנויות בגדים ואביזרים בסגנון המדובר. שימולב לקולקציות שלDune, Carven, Michael Kors, Louis Vuitton Prada  .

 

הדפס מעניין וססגוני

הדוגמאות של הנעליים בעונת הסתיו הקרובה שונות ומגוונות. יחד עם זה יהיה קל מאוד לשלב את הנעליים עם פריטים אחרים של המלתחה. אפשר לראות בקולקציות גווני פסטל עדינים וגם גוונים ססגוניים עם הדפסים פרחוניים וצורות גיאומטרית.

צורות וגוונים מיוחדים ניתן למצוא אצלChanel.  נעליים שחורות אלגנטיות אצלCalvin Klein   , נעליים מפוארות  אצלDSquared2ו -  Dolce &Gabbana.  ונעליים נשיות ללא הדפסים אצלChloе

לסיכום נגיד שהנעליים של עונת סתיו - חורף 2011/2013 הן כמו צבעים של צייר. הן עוזרות לצייר את קווי הדמות הרצויה ולהשלים את התדמית.

 

מפורסםבאתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 127
ספרו לחברים:
מירי11, October, 2012

אני כבר מחקה ישיה לי זמן ללכת לקנות לי כמה נעליים כאלו