21/08/2013 13:150118

בראש השנה נקנה מתנה

מאת: טליה לוין

 

החג מתקרב בצעדי ענק, ולכן כדי שלא תופתעו ברגע האחרון (ורק מכיוון שכולם עסוקים גם בחזרה לבית הספר, לצד טקס רכישת המתנות), החלטתי לרכז עבורכם מספר מבצעי קוסמטיקה מומלצים של מוצרים שעברו תחת זכוכית המגדלת שלנו כאן, בעין הביקורת.

אז מה שווה?

לאמא ולמארחת

נתחיל בחברת ג`רנטיק, איתרנו כי המבצע השווה ביותר של החברה הוא: לקוחה שתרכוש ערכה לעור שמן הכוללת דרמה (Derma), אוקטו (Octo) ומיקסט (Peaux Mixtes & Grasses) בשווי 1268 שקלים תקבל במתנה סבו ג`ר (Sebo Ger) בשווי 300 שקלים.

 

לך ולכל מי שצובעת את שיערה


מותג השיער אינדולה (הנפלא ואני לא משוחדת) משיק סדרה חדשה (Innova Specialists) לטיפול בנשירת שיער (כי זו העונה!) לנשים ולגברים. מדובר בשמפו ובקפסולה של אמפולה (מילה של מעצבי שיער) המחזקים את שורשי השערה ומונעים נשירה ומשאירים שיער רך טבעי ונעים. ניסיתי, אהבתי ורצתי לספר לקנות עוד. מילה שלי באחריות. מחיר השמפו 85 ₪ (שווה כל שקל).

למכורה למראה השזוף

קרם לשיזוף עצמי של חברת לייף, מבית הסופר פארם יעלה לכן רק 69 ₪, ולו רק כדי שתוכלו להגיע שזופות לארוחת החג מבלי לצרוב את עורכן בשמש. וכמובן, כי למי יש זמן בשבועיים הקרובים לעשות בטן גב כשיש כל כך הרבה מטלות על הראש.

 

 

מתנה שכל אחת תשמח לקבל (וגם אחד)

      

 

קולקצית הבשמים המוקטנת של לאוקסיטן מסדרת גראס, שהושקה ממש עכשיו ב 18 לאוגוסט לראשונה בארץ. היא מכילה 4 בשמים מוקטנים 30 מ"ל, כשמחיר כל אחד מהם 149 ₪. הקולקציה שנוצרה בפרובאנס ומחולקת לארבעה תווי ריח וניחוחות שונים (שאחד מהם הוא יוניסקס- הירוק בניחוח תה ירוק ותפוז מר), מביאה לכן את האביב לסתיו. ומעניקה אופציה מושלמת למתנה.

דירוג:
12345
קולות: 118
ספרו לחברים: