08/05/2013 13:43095

הגנה ריחנית מהשמש

 

וכמו בכל קיץ שעומד בפתח, אנחנו שוב נחשפים לנזקי הקרינה ולהשלכותיה, והתקשורת מוצפת בשלל מוצרים האמורים לספק לנו את ההגנה הראויה מפני השמש.

 

ישנם מוצרים רבים בשוק, ובמהלך העונה לקחנו על עצמנו לבדוק ולבחון מקרוב, ולהביא בפניכם את המוצרים הטובים ביותר. הפעם החלטנו להתחיל עם מוצרי לייף- המיוצרים על ידי הסופר פארם.

המוצרים של לייף ידועים מזה שנים, באיכות ובמחיר הנוח שהם מציעים ללקוח. מוצרי ההגנה מהשמש אינם מוצרים זולים, והחברות בשיתוף עם האגודה למלחמה בסרטן מנסות לעשות את המקסימום על מנת להפוך את המוצר הכה אלמנטרי הזה למוצר שיעמוד בכל בית בישראל.

בסדרה- מוצרים לבעלי עור רגיש ובנוסף, מוצרי הגנה עם 100% מסנני קרינה טבעיים: תרסיס גוף, תחליב פנים ותחליב מיוחד עבור תינוקות, בעלי מקדם קרינה SPF50.  לכל מי שתהה: המוצרים אינם מכילים חומרים משמרים, פראבנים, שמנים, מינרלים וצבעים סינטטיים.

המוצרים החדשים של לייף כוללים השנה שני פיתוחים חדשים שכדאי להתמקד עליהם: 

  1. קרם הגנה לקרחת!  הקרם פותח במיוחד כדי לספק מריחה קלה ולא שומנית על הראש, הוא עמיד במים ובהזעה. ומחירו 60 ₪ בלבד. הנסיין הקירח שלנו דיווח שאין תחושה שמנונית בידיים או על הראש, והנסיינית (רעייתו) אף השתמשה בקרם כהגנה לפנים.


      

 

  1. ספריי גוף מבשם להגנה מפני השמש: אין מי שאינה סובלת מהסימנים הלבנים הבלתי ניתנים למריחה הכה ידועים, של מקדמי ההגנה. ידוע כי עלינו להתמרח גם בשעות היום ובדרך לעבודה, כך שספריי שקוף מעניק לנו גם את ההגנה המלאה וגם מונע הכתמה של בגדים. ובל נשכח: מדובר גם בבושם. מחיר 60 ₪ . הנסיינית שלנו דיווחה על מריחה נעימה, ריחנית קלילה, שאינה משתלטת על הגוף. מצד שני, נעלמו כלא היו כל הסימנים הלבנים מהחולצה.

דירוג:
12345
קולות: 95
ספרו לחברים: