27/05/2013 14:130136

שיערך החלק נערה

מאת: טליה לוין

 

אני אוהבת מוצרים לשיער שלא דורשים התעסקות מיותרת. קונדישינר ללא שטיפה למשל זו המצאה גאונית בעיני מכיוון שהיא מאפשרת שימוש קל בכל זמן נתון כשהשיער יבש. הקונדישינר הזה נבדק אצלי בשבוע שעבר כשיצאתי לטיול בצפון ובהצלחה מרובה. המוצר מבית "שוורצקופף פרופשיונל" הוא חלק מליין מוצרים מקצועי חדש שהוציאה החברה.


אז מה בדקתי?

ספריי- קונדישנר "אויל מירקל", ללא שטיפה- BC OIL MIRACLE spray Conditioner- תכשיר רב-תכליתי זה מעניק מיידית לשיער ברק ורכות, גמישות וחיוניות, מאזן את תכולת הלחות של השיער ומעניק הגנה מפני חשמל סטאטי וקרזול.

אופן השימוש- יש לנער היטב את התכשיר ולפזר על שיער שיובש במגבת בכמה לחיצות קצרות.

מחיר- 75 ₪ ל- 150 מ"ל.

ציון: 9.

 

אני מודה שאני אוהבת את שיערי הגלי, אך מידי פעם בעקבות עבודתי נאלצת להחליקו כי "לא אוהבים מתולתלות בטלוויזיה". החלקה קבועה נמנעתי מלעשות עד עתה, אך אני מודה שלאחר שנכחתי בפרזנטציה של נובו קרטין- פריז, יש סיכוי שאקריב את שיערי להחלקה החדשה שאמורה למנוע נזקים שגורים שהחלקה רגילה גורמת.

בחברה מספרים כי החומר של נובו קרטין הוא היחיד שאינו מכיל פורמלין, ומאושר על ידי משרד הבריאות. וכמו כן מספקת החברה מוצרים משלימים המלווים את המטופלת לכל אורך הדרך ושומרים על השיער ללא חשש.

אופן השימוש- www.novokeratin.com  אצל הספרים המורשים של חברת נובו קרטין.

ציון: עדיין אין מכיוון שלא התנסיתי בעצמי, אך נשמע מבטיח ומשכנע ואעדכן בהמשך. (אתן גם מוזמנות לעדכן אותנו).


ורגע לפני סיום אני רוצה מאוד לפרגן לבועז שטיין, על מוצרי האיפור המקסימים שלו. הפעם יצא לי להיתקל בקולקציית הליפסטיקים האביבית החדשה של החברה. אין ספק שהבשורה האביבית היא על טהרת הצבע הורוד. את המראה אני כבר אימצתי.

דירוג:
12345
קולות: 136
ספרו לחברים: