16/08/2012 09:450142

שמלות כלה סתיו – חורף 2012/2013

 

מעצבי שמלות כלה לא מפסיקים לשמח את הכלות לעתיד והעונה היא כמובן לא יוצאת דופן. שמלות כלה מדהימות של סתיו– חורף 2012/2013 מלאות באלגנטיות וקסם שברירי שמדגיש באופן מושלם את היופי והעדינות של הכלות.

השמלות מבית  Giovanna Sbiroli  מתאפיינות ע"י גזרות מיוחדות וקולקציה זו תמצא חן בעיניי כלות אמיצות. אבל גם הכלות הצנועות יותר יוכלו למצוא כאן שמלה מתאימה, כוון שכל אחת מהשמלות שבקולקציה הינה אלגנטית ומדהימה. דגמים עם מותניים מודגשות, גזרות מיוחדות, צבע לבן וסגול בהיר, חרוזים ואבני חן – את כל אלו ניתן למצוא בקולקציה החדשה של המעצבת. אלו שלא אוהבות שמלות מסורתיות יוכלו לבחור לעצמן חצאית כלה ו... גופייה. זה יהיה פתרון פשוט ומיוחד שימשוך את כל תשומת הלב.

השמלות מבית  Stewart Parvinמתאפיינות בפשטות הרבה שלהן. לקוניות ומינימליזם -  אלו שני הדברים שמהווים בסיס לסגנון זה. מותניים מודגשות, חצאיות ללא נפח, מינימום קישוטים – כל אלו יוצרים תדמית של כלה אלגנטית מאוד. המעצב גם מציע ללכת על מכנס כלות. הלהיט של הקולקציה זו היא שמלה מיוחדת אשר משלבת פשטות עם מינימליזם יפני – ציפורים כסופות על שמלה לבנה נראות עדינות במיוחד.

המותג  LusanMandongus/Annasul  הציג שמלות אלגנטיות, שבריריות ומהודרות והשלים את הקולקציה שלו עם פריטים פזרניים כמו חצאית טלאים. גם הדגמים האחרים של המותג נראים מדהים.

שמלת כלה היא השמלה החשובה ביותר בחייה של כל אישה ואין זה פלא שביוםהחתונה כל אחת רוצה להיות הכי יפה בעולם. זה בהחלט אפשרי בזכות הדגמים המדהימים שמציגים לנו השנה מעצבים רבים.

 

 

מפורסם באתר  Fn1  הקישור למקור חובה.

דירוג:
12345
קולות: 142
ספרו לחברים: