29/08/2012 10:110123

בצעדי ריקוד

 

טליה לוין

היה זה הסרט "ברבור שחור" שהחזיר את טרנד נעלי הבלרינה לכותרות, ומאז כמעט שנתיים וקצת אחרי, שאריותיו של הטרנד מסרבות להרפות מעולם האופנה, אולי בעיקר בזכות העובדה שמדובר בטרנד נוח במיוחד. בינינו, נעלי עקב זה נפלא, יפה וסקסי, אבל בסופו של יום אנחנו לא בהוליווד. וכשאנחנו ברכב, באוטובוס או חוזרות מקניות וצועדות על מדרכותיהן המקרטעות של ערי ישראל, אנחנו רוצות להרגיש בנוח. הפעם לא בנעלי בלרינה עסקינן, אם כי בשדרוג מופלא של נעלי סניקרס, שבנוסף להיותן סניקרס לכל דבר, הן גם מצויינות לשמלות, חצאיות, מכנסי עיפרון וכמעט כל פריט לבוש שתחשבו עליו. הן דקות במיוחד, כמעט בלתי מורגשות והכי חשוב מדהימות ביופיין.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כן, חברת "לקוסט" אהובה עליי במיוחד, ואני בטוחה שכולכן זוכרות את המותג מבית אבא או סבא (זה עם התנין). נעלי הספורט\סניקרס שלהם תמיד מסרבות להשחק ונשארות לנצח, ואני מודה שכשראיתי לראשונה את הקולקציה הנוכחית, למטרת כתבה אחרת לגמרי, החלטתי ששווה להקדיש להם אייטם מיוחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עכשיו שכולנו מתעסקים בחזרה לבית הספר, חשוב לזכור שנוחות היא שם המשחק, בין אם את מורה או תלמידת תיכון או אימא שלוקחת בכל בוקר את הילד לבית הספר. את הנעליים הספציפיות הללו עם סוליית הגומי ניתן להשיג כמו את שאר הקולקציה ברשת חנויות פיוז`ן, ואם אפשר בכמה צבעים אז מה טוב. אגב, מסנוניות תצוגות הסתיו האחרונות שנכחתי בהן, שמחתי לגלות כי הצבעוניות נשארת איתנו עוד עונה אחת לפחות. כנראה שמישהו למעלה הבין שלמרות הכל צריך קצת שמש וצבע בחיים.

דירוג:
12345
קולות: 123
ספרו לחברים: