05/09/2012 10:180133

בקצב הפאנקי

 

לאחר שקבלתי תגובות רבות וחיוביות מכם על המדור שעסק בקופסאות המתנה לחג, החלטתי להמשיך באותו הלך רוח ולהביא עבורכם אופציה מדליקה נוספת למתנה. כזו שאני בטוחה שתאמצו לעצמכם מכיוון שאני, כבר אימצתי.

אני מניחה שכל מי שמתגורר בבניין דירות ישן, כזה שהדלתות בו אינן דלתות פלדה ובכל דלת יש שניים שלושה מנעולים, מכיר את הצרה הצרורה הזו בכל פעם מחדש. "איזה מפתח פותח למען השם את המנעול העליון, ואיזה את המנעול התחתון?". נכון, ישנם כל מיני פתרונות פרקטיים יותר ופחות אבל תראו את הדבר המדליק והאופנתי הבא:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קודם כל למוצר קוראים fun-keys  אותו עצבה החברה הישראלית "אהרון זגמן בע"מ". הפאנ-קיזמגיעיםבשלבהראשוןלשוקהישראליב 12- דגמים, ובצבעיםשוניםומדליקים.(גיטרהחשמלית, קופידון, חמסה, כדורגל, מגןדוד, ואפילותפילתהדרךשתגןעלינועלהדרך....).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את מפתחותה פאנ-קיז ניתן לרכושהחל מתאריך 1.9.12 בחנויות הטמבורה שונות,ובובמקוםניתן לשכפל עימםאת מפתח ביתכם/משרדכםהאהוב.בסביבות 20 ש“ח לצרכן המפתח יכלול את השכפול. למי שמעדיף און ליין, ניתן להזמין גם באתר: branda.co.il.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מלבד העובדה שמדובר במחיר אטרקטיבי, בפתרון אולטימטיבי ובשיק אופנתי שממש כבש אותי, זו אופציה מדליקה ביותר למתנות לחג לכל המשפחה. אפשר  לפנק את כולם ולהתאים לכל בן משפחה או חבר את האייקון המתאים עבורו, מבלי לפשוט את הרגל.

דירוג:
12345
קולות: 133
ספרו לחברים: