15/07/2012 23:22093

לעינייך בלבד

 

טליה לוין

אין מצרך חשוב יותר בקיץ הזה ממשקפי שמש, ולא רק בגלל הסנוור הבלתי אפשרי. מחקרים הוכיחו שקרינת השמש עלולה לפגוע לנו גם בראייה, לכן חשוב להצטייד במשקפי שמש בעלת עדשה מלוטשת החוסמת קרינת UV. לא באתי לבאס אתכם בענייני בריאות על הבוקר, אלא דווקא לבשר בשורה משמחת. מעתה אין צורך להוציא הון תועפות על זוג משקפי שמש איכותיים וניתן בהחלט לישון בשקט על חוף הים גם עם משקפי שמש שלא נקנו במשכנתא.

Description: C:\Users\talia\Downloads\lemke (2).JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המותג הגרמני Carolina lemeke עשה עלייה לישראל ומייבא באופן בלעדי בחנויות ובדוכני המותג רק משקפיים מהרשת, השומרים על טווח מחירים אחיד ונמוך. מדובר גם במשקפי שמש וגם בקולקציה עשירה של משקפי ראייה (שלא עוברים את ה 300 ₪ כולל העדשות). מה שיפה בעיצובים של קרולינה למקה שהם מקפידים להתעדכן בטרנדים, אך גם לשמור על קולקציות קלאסיות לנשים ולגברים שקצת חוששים לענוד על פרצופם משקפיים צבעוניים. מצד שני, לאחר שראיתי שתי בחורות נועזות רוכשות משקפיים כתומים החלטתי שאני לוקחת אחד לעצמי ובירוק!.

 

 

 

Description: C:\Users\talia\Downloads\lemke (300 x 125).jpg

 

 

 

 

 

 

בין המגמות הבולטות: טרנד המשקפיים העגולים בהשראת מראה הרוק סטאר (מומלץ!!!!!), הדפסי ספארי והדפסים מנומרים, מסגרות בצבעוניות עזה של ניאון זרחני, מראה אוברסייז, המראה החתולי בדגמים ובגדלים שונים ומראה ה"אחים בלוז".

שוב, המחיר הנמוך מאפשר להתחדש מידי עונה או כמה פעמים בעונה, גם בזוג טרנדי וגם בזוג קלאסי. ובימים אלו של מחאה כלכלית, שחיקת שכר ועוד כל מיני דברים שלא נעים לדבר עליהם בזמן אסקפיסטי שכזה תוך כדי קריאת מדורי אופנה, מדובר בדיל מופלא ביותר. 

דירוג:
12345
קולות: 93
ספרו לחברים: