בלוג זוגיות ומיניות » אורגזמה – הרופא הטוב ביותר

אורגזמה – הרופא הטוב ביותר

אורגזמה אחת ביום – והרופאים על פני כדור הארץ יהפכו מאוד מהר למובטלים. הרי אורגזמה, יותר מכל תרופהשומרת על גופינו בריא ומאושר. לכן בואו נוותר על ביישנות ונדבר על אורגזמה.

הידעתם שחיות מתחילות להזדקן כשהם מפסיקות את תהליך הרביה וגם את ההזדווגויות? הידעתן, נשים יקרות, שלדעת הפסיכולוג האמריקאי מארין בלפור קיימים 10 סוגי אורגזמה? רק לאחר כל אורגזמה כזו תוכלו לא רק לשפר את מצב הרוח או את היחסים עם בן הזוג אלא אף את בריאותכן.

ועכשיו בואו נראה את ההשפעה החיובית עבור האורגזמה על בריאותנו.

1. עור זוהר

ליידי גאגא טוענת כי סוד עורה הטוב טמון באורגזמות. "אורגזמה מגבירה את זרימת הדם אל העור וכתוצאה מכך כלי הדם התת עוריים מתרחבים, שומרים על גמישות העור ומעניקים לו סומק בריא", – באופן זה מסכים עם התיאוריה הזו רופא העור מרווין פאטרסון.

2. טוב במידה רבה יותר מכדור שינה

המחקרים מראים שאוקסיטוצין המופרש במהלך סקס משפר שינה טוב יותר מכדורים.

3. מונע הצטננות

אורגזמה עוזרת להקטין את כמות ההצטננויות. סקס 1-2 פעמים בשבוע מעלה את רמת האימונוגלובולינים בדם ומייצר נוגדנים בתוך הרוק שעוזרים לגוף להלחם בזיהום.

4. כואב הראש? קחו אורגזמה

עכשיו כבר אי אפשרי לתרץ את חוסר רצון לעשות סקס ע"י תלונה על גבי כאב ראש. ד"ר ברווילאוילף, נוירופסיכולוג אשר גילה את נקודת הג`י בסוף שנות ה – 70, טוען שנשים וגם מגיעות לאורגזמה מגדילות את סף הכאב שלהן בכ– 107%.

5. "נצחו" את הלחץ

אורגזמות תכופות מורידות לחץ דם ומונעות מצבי דחק. במהלך האורגזמה משתחרר בגוף קוקטייל של אנדורפינים בעל השפעה מרגיעה.

6. שמרו על הלב

ד"ר ליזה טרנר, המאמנת הבריטית הראשונה לאורגזמה (כן, קיים גם דבר כזה) אומרת: "אם אתם לא מעוניינים לקבל התקף לב, תדאגו שיהיו לכם הרבה אורגזמות! " לכן זוהי תרופת הפלא שתשמור על לב חלש.

7. מונע סרטן שד

החוקרים היווניים גילו שנשים שלא חוות לאורגזמה לעתים תכופות חולות בסרטן השד ב- 25% הרבה יותר מנשים אחרות.

8. ביחד לתמיד

הזוגות שעושים סקס ברצון ובכייף לפחות 3 פעמים בשבוע מאריכים את חייהם בכ- 10 שנים! "זה עושה אותנו מאושרים וגורם להפרשה עבור חומרים כימיים אשר משפיעים באופן ישיר על הגוף ועל המוח שלנו" – כך טוען ד"ר דיוויד אויקס, נוירופסיכולוג מבית חולים מלכותי באדינבורו.

9. עוזר למנוע את סרטן הערמונית

לסקס קיימים יתרונות נוספים במידה מרובה לגברים מעל גיל 40. המחקרים מראים שסקס תכוף כדאי במידה רבה מאוד למניעה עם סרטן הערמונית. אורגזמה מנקה את הבלוטות, מחזקת את רמת הטסטוסטרון בדם ובנוסף מגנה על הלב.

10. משכך כאב נעים

המחקר שנערך בניו ג`רסי הראה שנשים הסובלות ממחלות כמו ארטריטיס, עקמת וכאבי גב דיווחו על גבי ירידה משמעותית בכאבים אחרי אורגזמה.

עשו יותר מדי סקס ותהיו בראים, כך ממליצים הרופאים.