בלוג זוגיות ומיניות » סקס לפי גלגל המזלות: הכללים הבסיסיים

סקס לפי גלגל המזלות: הכללים הבסיסיים

והנה סוף סוף אזרתם אומץ ויצאתם לדייט עם בחור חתיך או בחורה חביבה. ואחרי זה יצאתם לעוד דייט ואחריו לעוד אחד. ואפילו שתיתם יין והגיע הזמן לכבות את הנרות. אז מה בדיוק לעשות עכשיו?

הקירבה האינטימית לבן זוג חדש רצופה הפתעות. האם הוא יאהב את המגע שלי? האם לא יהיה מופתע ממה שאני עושה? איך לא לאכזב את בן האדם שאנו רוצים להעניק לו אהבה? אפשר בוודאי לסמוך על אינטואיציה ואפשר גם להישמע לטיפים של אסטרולוגים, כך לפחות תדעו ממה להתחיל. כמובן לא לחינם הם עקבו במשך עשרות שנים אחרי מה שאנשים אוהבים!

לבני מזל תאומים יש ידיים מאוד רגישות. אם במקרה הינכם מתעניינים לא דווקא באסטרולוגיה אלא גם באומנות המניקור יש לכם סיכוי טוב לכבוש את לב התאומים. בנות מזל התאומים פשוט נמסות בזמן שהגברים מנשקים להן את הידיים. חממו לתאומים את האצבעות בתוך כפות ידיכם ותוכלו לגרום להם תחושות נעימות ביותר.

אצל בני מזל טלה, למשל, הסקס מתחיל מהראש. זה לא אומר שעכשיו אתן צריכות להתחיל לומר משהו חכם באופן מיוחד או לצטט ספר על אסטרופיזיקה. פשוט לטפו לטלה שלכן את הראש, נשכו בעדינות את האוזן שלו ושחקו בשיערו. אפשר גם לרדת מעט למטה – החלק בו הראש מתחבר לצוואר מוכר בתור איזור ארוגני אצל בני מזל טלה.

כאשר מדובר בבני מזל שור זכרו שפשוט חייבים לנשק להם את הצוואר ורצוי לעשות את זה כמה שיותר. בעצם כל מגע באזור הצוואר יהיה מאוד מגרה בשביל בני מזל זהו (יכול להיות המהווה הסיבה לאהבתם עם שורים לצעיפים וצווארונים). גם עיסוי הרפייה של פלג גוף האדם העליון יהיה נעים מאוד לשור.

האזור הארוגני מאוד אצל בני מזל בתולה הוא הבטן. משום כך לא ראוי לפתוח להתמזמז עם בן מזל בתולה בעודו רעב בגלל בסופו של דבר תמצאו אותו במטבח ליד המקרר. אולם אם בתולה שבעה אפשר ללטף לבת הזוג את הבטן, לנשק ו"לצייר" ציורים אילו האצבע. אגב, אינם כדאי להאכיל את בני המזל המדובר יותר מדיי: "יותר מדיי אוכל טרם סקס" בקלות מסוגל להסב לסתם "יותר מדיי אוכל".

האזור הארוגני אצל בני מזל מאזניים מצוי מעט נמוך במידה רבה יותר מאשר זה עבור האריות. בני מזל מאזניים אוהבים מאוד ליטופים באזור העכוז וקיים צורך גם כאלה שמחבבים "טיפול" הרבה יותר גס שם. הם אפילו מתלהבים במידה מרובה מנשיקות באזור המדובר.

הדרך אל לבם של בני מזל סרטן עוברת במקום בית החזה. הפטמות של בני מזל זה רגישות מאוד והם נענים במהרה לכל נגיעה באזור, עדין ככל שיהיה. גברים בני מזל סרטן מעדיפים במידה מרובה כשמלטפים באירועים את החזה יחד עם קצות האצבעות.

את בני מזל אריה בניגוד גמור מומלץ ללטף במקום הגב. מגע מעין זה מגרה אותם במידה רבה מאוד. אפשרי גם לשרוט קלות את גבם (כמובן להשתדל אינו להביא נזקים לתווך ארוך) ולרדת לאט לאטלאורך הגב לכוון הגב התחתון. אבל אל תתלהבו הרבה יותר מדיי, במידה ולא תהפכו את האריה במהרה על גבי הגב זה ימשיך לשכב באופן זה ובשום אופן לא ייגש לעניינים.

אצל "עקרבים" העניין יותר בסיסי: האזורים הארוגניים שיש להם נמצאים כמעט בכל פינה בגופם. לכן אם בטעות דרכתם לעקרב על הרגל ומצאתם את עצמכם מבצעים סקס סוער עד אור הבוקר – אל תתפלאו, כך קורה לרבים מה הם. אך אם אתם מעוניינים להיות מדוייקים יותר לכו לאזור איברי המין. "הכפתורים הסודיים" של העקרבים ממוקמים דווקא שם.

במידה רבה מאוד קל לזהות את בני מזל קשת כאשר הם נמצאים במצב רוח לסקס. הירכיים של בני מזל זה מתחילות להתנדנד מצד לצד כמו בריקוד סלסה סוער. הבנתם את העיקרון? יש ללטף את הירכיים של בני מזל זה מצידן הפנימי, בזמן שאתם עוברים ממגע עדין מאוד למגע חזק יותר, לנשק ואף לנשוך קלות. זה יכול להיות לא רק משחק מקדים אלא גם חלק מהסקס עצמו, בגדש על מין אוראלי הדדי, שהוא המומלץ ביותר במקרה זה 🙂

אילו אתם רוצים לכבוש את ליבם עם בני מזל דגים גם תצטרכו להתרכז באזור הרגליים. העניין הוא שהאזור הארוגני ביותר אצל בני מזל זה הוא כפות הרגליים. לטפו את האצבעות, עשו עיסוי ארוטי ופדיקור חושני. תצטרכו בדיוק מעט זמן עד שהדגים יהיו פתוחים לסקס הכי מוצלח בעולם.

בני מזל גדי מאוד רגישים באזור הקרסוליים והברכיים. זה מסביר מעט את המעבר חסר המעצורים של בני מזל זה מטיול ממושך בטבע למשחקי מגדר סוערים. אם לא בא לכם לטוס לטיול ממושך רק לטפו את הגדי באזור הברכיים, עברו עם קצות האצבעות על הקרסול בצורה לכפות הרגליים ועלו חזרה לברכיים.

אצל בני מזל דלי שוקיים וקרסוליים הינם האזורים הרגישים במידה הרבה ביותר וכדאי להתמקד בעצם בהם במידה ואתם רוצים לקדם את העניינים לכוון המיטה. לטפו, נשכו, שרטו, קשרו (אם כמובן מציעים לכם) ואל תפחדו שהמגע שלכם יראה חד גוני: הדלי המרוצה יקח במהרה את העניינים לידיו. או לרגליו…