בלוג זוגיות ומיניות » רפואה אלטרנטיבית ושיפור הביצועים בסקס

רפואה אלטרנטיבית ושיפור הביצועים בסקס

עזבו ויאגרה: הדרך הטבעית להגברת החשק המיני ולהבטיח שהאיבר לא יבגוד בכם ברגע האמת? חזקו את הכליות, האיבר שאחראי עבור כל חולשה בתפקוד המיני, ואכלו לפי הסגנון המתאים לכם אישית. כך על פי הרפואה הסינית לפחות.

המוני אנשים בארץ נעזרים בטיפולים אלטרנטיביים, והנהירה לרפואה המשלימה לא פוסחת על הגברים שסובלים מאין אונות.

כל מטופל שמגיע לטיפול אלטרנטיבי לפי הרפואה הסינית עובר אבחון על מנת להתאים עבורו טיפול אישי – במטרה לחזק את הגוף בנקודות התורפה הספציפיות שלו.

אחת הטענות המעניינות מכיוון הרפואה הסינית הינה כי כל חולשה בתפקוד המיני נובעת מהכליות.

מומלץ לפיכך לקחת מנוחות ארוכות, יותר מכול בשעות אחר הצהריים, אז התנומה מחזקת את האנרגיה עבור הכליות. תורת הרפואה הסינית מצדדת ביחסי מין אחת לשבוע, ועדיף אך ורק פעמיים בחודש, כדי לא לגזול אנרגיה מהכליות ולא לבזבז זרע. כהמלצה כללית הרפואה הסינית מעודדת אותנו לגלות מתינות בענייני סקס.

תוספי תזונה מסייעים לאיזון רגשי ולסילוק חרדות ומאפשרים לגוף ולייצר בצורה תקינה בעצמו את ההורמונים החשובים – הורמון הגדילה והורמון המין הגברי טסטוסטרון.

הרפואה האלטרנטיבית גורסת כי הריפוי של בעיות תפקוד מיני צריך להיות הוליסטי. כלומר, זה לא מספיק לעשות דיקור או כל שיטה טיפולית כזו או אחרת – אלא פעמים רבות יש צורך גם בטיפול בצמחי מרפא ובתזונה בהתאמה אישית. אמרנו הוליסטי, ולכן אסור לפספס שום דבר, גם את תחום מצב הנפש. שכן כדי שגבר יתפקד מינית באופן תקין – בייחוד כשהוא מוקף בנשים מצליחות ומתוחכמות שמעמידות אותו לא פעם בתחרות עם אחרים – הוא נזקק קודם כל לדימוי עצמי חיובי, וזה לא משהו שפותרים (רק) עם מחטים.