בלוג זוגיות ומיניות » 10 כללים של מין צרפתי

10 כללים של מין צרפתי

לצרפתיות, שהן בין המאהבות הטובות בעולם, יש תובנות משלהן לגבי מין מוצלח. לעתים התובנות הללו שונות ממה שמקובל לחשוב על הנושא.

אבל יש גם דבר מן המשותף. בואו נעשה השוואה.

כלל ראשון: חייבים לדבר

אם אישה צרפתייה רוצה משהו הינה לא תתחיל להתבייש ולמלמל הברות לא ברורות לתוך הכרית. הרי אם אנחנו רוצים לשתות אנו פשוט מבקשים כוס מים, נכון? ובשום אופן מחכים שמישהו ינחש לבד שאנחנו צמאים. והרי בעיניי עם אישה צרפתייה מגדר הוא דבר טבעי בדיוק כמו להיות צמא או רעב.

כלל שני: "לא" לאיפור. יחי העור הבריא

כמעט ולא תמצאו אישה צרפתיה אשר נכנסת למיטה באיפור מלא. והאמת, לא רק למיטה. צרפתיות משתמשות באיפור עבור מקרים מיוחדים וטו לא. קיים כאלו שאומרים שזה נובע מעצלנות, אולם הנשים הצרפתיות עצמן פשוט מאמינות שאם יש איזושהי צרה בעור יש אינו להסתיר אותה אלא לטפל בתוכה. נדרשים לדאוג מוצלח יציב לבריאות הכללית, בגלל זה מה בדיוק שמשפיע על עור הפנים. ואם תשאלו אישה צרפתייה מה הנה חושבת אודות איפור מקצועי לפני סקס היא תענה משום כך "איכס, ואם כל הזה ימרח? "

כלל שלישי: סקס רומנטי.

אישה צרפתייה אינה תוותר על נימה רומנטית באף דייט. בעצם כל דבר מתאים להיעשות עם תפאורה רומנטית: מקום חדש למפגש או שמא מנגינה שנשמעה לראשונה, מנה חדשה ואולי ניחוח מבושם שזה עתה נרכש, תנוחה חדשה במיטה… או משחק של תמימות.

כלל רביעי: תהרגי את התסביכים

אנשים שביקרו בצרפת חוזרים משם יחד עם תובנה רומנטית – צרפתיות לא יפות כמו שמקובל העזנו לחשוב. אבל אם תגידו את זהו לצרפתיות עצמן הן יתפלאו מאוד.

זו תופעה צרפתית שעדיין אינו נחקרה – הנשים בצרפת משוכנעות שהן יפהפיות. הינן עושות סקס עם הידיעה הזאת בראש, אינם מחכות שיהיה חושך ולא חושבות כמעט על כיצד נראים הירכיים שלהן.

כל חמישי: העיקר לא לעשות סקס עם קיבה מלאה

אתן מכירות את הבדיחה הישנה על הדיאטה של צרפתיות? סקס לארוחת בוקר, ארוחת צהריים ובנוסף לארוחת ערב. האמת היא שהבדיחה הזאת אינה רחוקה מהאמת. הצרפתיות אוכלות מעט במידה מרובה ומשלימות את תענוגות האוכל בתענוגות סקס. הרי את יודעת שהרבה פעמים אנו אוכלים לשם שמחה בלבד? אז קחי דוגמא מהנשים הצרפתיות.

כלל שישי: הלבשה תחתונה אינה מיותרת.

ולא, אנחנו לא מתכוונים שנשים צרפתיות עושות סקס ללא להתפשט. אך קחו בחשבון שנשים בצרפת מבזבזות 20% מההכנסות שלהן על הלבשה תחתונה. וכמה את מבזבזת?

כלל שביעי: נאמנות למסורת

ידוע שאת הנשיקה הצרפתית המציאו בצרפת, אזי מי אילו אינו הצרפתיות צריכות להעניק מומחיות להתקשר? השמועות אומרות שגברים מרובים מגיעים לצרפת אינם כדי לבדוק את מגדל אייפל אולם כדי להפיק הנאה מנשיקה צרפתית אמיתית. אם זה אמת? אף אחד לא מבין. אבל כ"כ מהנה להאמין לזה.

כל שמיני: סקס מוצלח בכל הגילאים

הצרפתיות יודעות שהתשוקה המינית לא אך ורק שהם לא קטנה אבל אפילו גדלה יחד עם הגיל. הן אינו נותנות להפרעות קטנות יומיומיות, כמו עייפות או שמא סידורים, להפריע לחיי המין שלהן.

הכלל התשיעי: "אני – מעל האופנה"

זמן ש לא נולדה צרפתייה שתסכים שהעדפות האישיות שלה פתורה חשובות ממה שאופנתי. זה נכון אודות ממילא כל התחומים בכלליות ולגבי מין במיוחד. אישה צרפתייה אינם מפחדת להיראות מיושנת ומעדיפה לעתים את התנוחה המיסיונרית המצוינת במידה רבה יותר מאשר התנוחות המסובכות של קאמה סוטרה.

הכלל העשירי: הידד לסרטים ארוטיים

נשים צרפתיות נהנות לצפות בסרטים ארוטיים ועושות את הפעולה הזו לעיתים תכופות.